Рятувальники розповіли, чи справді на Карпатнафтохімі пожежа


Сьогодні, 22 лютого в мережі з'явилась інформація про пожежу на "Карпатнафтохім".

Відео на якому видно сильний дим над підприємством виклали в спільноті Калуський Формат.

В коментарях мешканці почали хвилюватися що на підприємстві знову пожежа. Втім, як повідомила у розмові з кореспонденткою Бліц-Інфо прессекретар обласного ДСНС Світлана Бабушкіна, пожежі на Карпатнафтохімі немає.

"Це не пожежа. Там відбувся спалах випарів дихлоретану. Пожежі не було. До нас надійшло повідомлення. На місце виїхали рятувальники. На місці підтвердили, що відбувся спалах без подальшого горіння. Жодної небезпеки для працівників чи населення немає", - запевнила Бабушкіна.

Довідково: Дихлоретан ( Хлористий етилен ) - безбарвна рідина з солодкуватим запахом, що має формулу ClCH2-СН2Cl. Є сильним наркотичним засобом, що має сильну канцерогенну дію. При прийомі всередину чи вдиханні парів викликає отруєння, що характеризується слабкістю, запамороченням, сонливістю, головними болями, солодким смаком в роті, блюванням, почервонінням шкіри. При сильному отруєнні можлива втрата свідомості. 

Нагадаємо, на початку січня на території «КАРПАТНАФТОХІМ» відбувалось факельне горіння піролізної печі (дихлоретан). Рятувальники боролися з вогнем кілька один.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.

Завжди цікаві новини!