Сміття і побутові відходи: На Прикарпатті проінспектували береги річок


«Проінспектували басейн прикордонних річок на території Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей. Сміття більше, ніж ми могли собі уявити», – такий допис на своїй сторінці у Facebook залишив голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований.
Щодо берегів прикарпатських річок, то було виявлено чотири стихійні сміттєзвалища на території Яремчанської міської ради. На узбережжі річки Прут побутові й будівельні відходи поблизу старих очисних споруд у Ворохті, відходи деревообробки й склобій по вулиці Курортна у селі Татарів, відходи деревообробки по вулиці Героїв Майдану в селі Яблуниця, пише Бліц-Інфо з посиланням на пресслужбу ОДА.

У Микуличині біля річки Підстрім, притоки Прута, також звалище побутових й будівельних відходів. Біля річки Солонець поруч з перехрестям автодоріг Делятин-Коломия та Н-09 Мукачево-Львів ще одне звалище побутових відходів.

Є побутові відходи й в прибережно-захисній смузі річки Прут у селі Шепарівці Коломийської ОТГ та 10 стихійних сміттєзвалищ в селі Нижній Березів Косівського району біля річки Лючка, притоки Прута.

З огляду на це до адміністративної відповідальності притягнуті п’ять осіб на загальну суму штрафів 4 тис  420 грн. Керівникам органів місцевого самоврядування направлено листи щодо усунення виявлених порушень до 15 серпня 2020 року.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!