Спалах гепатиту А на Вінниччині: прогнозують ще одну хвилю захворюваності


Ситуація із захворюваністю на гепатит А на Вінниччині є стабільною. Однак казати, що гепатит А пішов на спад, рано. Епідеміологи та лікарі прогнозують ще одну хвилю захворюваності.

Про це повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Тетяна Бондаренко, пише УП ЖИТТЯ.

"Останні два тижні ми спостерігаємо плато щодо захворюваності. Однак, це не свідчить про те, що гепатит А пішов на спад. 

Зараз якраз той період, коли, за прогнозами епідеміологів та лікарів, може бути ще одна хвиля захворюваності", – підкреслила представниця департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА.

У департаменті зазначають, що від початку епідситуації до 21 листопада в області зареєстровано 350 повідомлень про хворих. За останню добу в області зафіксували 4 нових випадки. Наразі на стаціонарному лікуванні перебуває 34 пацієнти, з яких 9 – діти.

"Маємо одного важкого пацієнта. Це 50-річний пацієнт, який уже місяць перебуває у лікарні. Він має багато супутніх патологій. Під спостереженням сімейних лікарів перебуває 516 контактних осіб у домашніх вогнищах", – розповіла Тетяна Бондаренко. 

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!