Суддя зі Снятинщини проголосував за скандальне рішення Конституційного суду


27 жовтня Конституційний суд ухвалив рішення за конституційним поданням депутатів щодо відповідності Основному закону низки положень антикорупційного законодавства та визнав неконституційними окремі його положення.

На виконання цього рішення 28 жовтня був заблокований доступ до реєстру електронних декларацій, пише Галичина.

У Євросоюзі заявили про можливість призупинення безвізового режиму.

Через скандальне рішення Конституційного суду, яке фактично руйнує антикорупційну реформу та систему органів боротьби з корупцією, Президент України скликав Раду національної безпеки та оборони.

Серед суддів, які підтримали скасування положень антикорупційного законодавства, є і уродженець с.Стецева Снятинського району Володимир Мойсик.

Національне агенство запобігання корупції викликало для дачі свідчення трьох суддів Конституційного суду, які, на думку агентства, мали конфлікт інтересів при голосуванні про скорочення повноважень НАЗК і скасування кримінальної статті за недостовірне декларування. Серед них і Володимр Мойсик.

Раніше під час перевірки щорічних декларацій судді Конституційного Суду Володимира Мойсика НАЗК встановило ознаки злочину, передбаченого ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу - використання завідомо підробленого документа. Крім того, Мойсик не повідомив про суттєві зміни майнового стану, як цього вимагає Закон.

«Розгляд цими суддями справи ставить під питання об’єктивність рішення Конституційного Суду. І це в той час, коли мова йде про справу, від якої залежить майбутнє України, її сприйняття на міжнародному рівні, доступ українців до правди про життя посадовців», - підкреслив голова НАЗК Олександр Новіков.

Зазначимо, що подання до Конституційного суду з цього приводу подали депутати фракції ОПЗЖ та «Довіра». Серед них такі одіозні персони як Віктор Медведчук, Григорій Суркіс, Ренат Кузьмін та інші.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!