ТОП 10 найзатребуваніших професій Прикарпаття


Від початку року до служби зайнятості Івано-Франківської області з потребою у підборі працівників звернулося понад 4 тис. роботодавців, які подали до служби зайнятості 11,6 тис. вакансій.

Як повідомили Бліц-Інфо в у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Івано-Франківського обласного центру зайнятості, серед найзатребуваніших - представники таких професій:

- продавець продовольчих товарів;

- водій автотранспортних засобів;

- кухар;

- продавець-консультант;

- бухгалтер;

- швачка;

- продавець непродовольчих товарів;

- адміністратор;

- касир торговельного залу;

- сестра медична (брат медичний).

Якщо ви також маєте потребу в працівниках або ж шукаєте роботу, зверніться в будь-яку філію Івано-Франківського обласного центру зайнятості чи Івано-Франківський міський центр зайнятості (контактні телефони та адреси за посиланням http://surl.li/cbiiq).

Для пошуку роботи скористайтеся сервісом «Єдиний портал вакансій» на сайті Державної служби зайнятості (https://jobportal.dcz.gov.ua).

Також ви можете переглянути актуальні вакансії на сайті обласної служби зайнятості, перейшовши за посиланням http://surl.li/cbccq або на телеграм-каналі https://t.me/robota_frankivsk_robota.

Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!