Центр реабілітації диких тварин потребує реконструкції


Центр реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку потребує реконструкції.

Про це Суспільному Карпати розповів заступник директора з наукової роботи Галицького НПП Володимир Бучко.

За його словами, щороку тварин у реабілітаційному центрі стає все більше, і, відповідно, треба збільшувати його площу. Працівники центру намагаються створити тваринам такі умови, щоб вони мали більше волі, більше простору. Крім того, зараз у центр привезли бізонів, і для них потрібно робити вольєри.

"Є необхідність розширення Центру реабілітації, тобто збільшення площі вольєрів. У нас є достатньо землі, достатньо лісу. Цей ліс не входить до заповідної зони, де нічого не можна робити. І в нас є можливість, і є необхідність робити реконструкцію вольєрів та збільшувати їхню площу, щоб тварини мали можливість десь сховатися від натовпу людей", — каже Володимир Бучко.

У реабілітаційних центрах дозволено відвідування тварин. Однак, за словами Бучка, проблема полягає в тому, що в Івано-Франківській області немає зоопарку чи іншої схожої такої установи. Це спричиняє масові відвідини центру.

"Воно добре для розвитку туризму, екотуризму, але є проблема із перезавантаженням", — вважає Володимир Бучко.

Тому в планах національного парку є розширення території в бік села Козина.

Єдина проблема — для реконструкції реабілітаційного центру потрібні гроші, говорить Володимир Бучко: "Великі вольєри, великі площі потребують великих вкладень".

Наразі керівництво центру шукає спонсорів для втілення ідеї.

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!