Цього місяця на ринках Прикарпаття виявили 79 порушень


З 1 травня 2020 року спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області здійснюють заходи державного нагляду та проводять щоденний збір інформації стосовно дотримання встановлених вимог протиепідемічних заходів на агропродовольчих ринках Прикарпаття під час карантину.

За цей час в Івано-Франківській області 23 із 43 ринків відновили свою роботу, що складає 54%. Решта ринків області не запрацювали через те, що власники не змогли забезпечити відповідні технологічні та санітарні вимоги.

За час роботи ринків Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області здійснило 333 перевірки, виявлено 79 порушень, видано 42 приписи, складено 19 протоколів про санітарні правопорушення, направлено 8 інформацій до органів місцевого самоврядування та 12 до органів Національної поліції для вжиття відповідних заходів.

Виявлені недоліки усувались протягом 1 години або до кінця робочого дня.

Слід відмітити, що частина порушень допускалась самими покупцями, які самовільно знімали маски на території ринку, не дотримувались соціальної дистанції в 1,5 м, відмічались випадки стихійної торгівлі за межами ринків.

Контроль за дотриманням протиепідемічного режиму на агропродовольчих ринках області буде здійснюватися до закінчення карантину.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!