Цьогоріч у Ворохті відзначатимуть сторіччя трамплінів


Цьогоріч на Прикарпатті планують відзначити сторіччя ворохтянських трамплінів.

З цього приводу відбулася робоча зустріч, під головуванням Ворохтянського селищного голови Олега Дзем’юка. У зібранні також взяли участь: начальник відділу туризму, зовнішніх зв’язків та інвестицій Віталій Кермощук, представники та тренери спортивної школи, спортивного клубу «Ворохта», ветерани спорту та жителі громади.

Основні питання обговорення: коли, як і в якому форматі проводити урочистості? За підсумками зустрічі, вирішили проводити святкування у рамках чемпіонату України з стрибків трампліну та лижного двоборства у Ворохті 18-20 лютого. Також створили оргкомітет святкування до якого увійшли: - Михайло Марків (голова оргкомітету), Юрій Гриньків, Валерій Одайський, Ярослав Макаревич, Віталій Кермощук, Дмитро Дутчак та Ігор Гладиш.

"Запрошуємо до співпраці всіх активних мешканців громади, представників бізнесу, мас-медіа, партнерів та бажаючих долучитися до організації та проведення святкувань з нагоди сторіччя ворохтянських трамплінів",- йдеться в повідомленні Ворохтянської селищної ради.

Варто відзначити, що саме 1922 роком датована перша, офіційна письмова згадка про відкриття професійного трампліну та проведення змагань зі стрибків на лижах у Ворохті.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!