У Долині рятувальник врятував дитину, яка тонула


Сьогодні після обіду до рятувальників міста Долина поступило повідомлення про те, що на місцевому озері тоне дитина.

До прибуття рятувальників, дівчинку 2010 року було витягнуто на берег місцевою жителькою та рятувальником, який знаходився неподалік у вільний від роботи час, інформує пресслужба ДСНС.

Як з’ясувалося пізніше, дівчинка з друзями гуляла біля озера і зійшла до води, щоб змочити ноги, послизнулася і почала тонути. Крики дітей почула жінка, яка кинулася на допомогу, та рятувальник, який допоміг вибратись з води жінці і дитині. Пожежний-рятувальник Юрій Гаврилюк надав дитині першу домедичну допомогу і передав медикам. Дівчинку госпіталізовано в медзаклад.

"Шановні батьки! Проводьте з дітьми бесіду про правила поведінки на воді. У першу чергу дітей слід попередити, що: Купатися у водоймах закритого типу, де немає облаштованих пляжів і рятувальників - заборонено; Наближатися близько до води і заходити в неї можна тільки під наглядом дорослих; У тих місцях, де поблизу знаходиться вивіска про заборону купання, купатися не варто, так як це може призвести до сумних наслідків; У малознайомих місцях пірнати також суворо забороняється, так як це може призвести до травм. Безпека на воді для дітей повинна в першу чергу контролюватися батьками, так як тільки вони несуть повну відповідальність за здоров’я і життя своєї дитини",- наголошують рятувальники.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!