У Франківську вручили нагороди родинам полеглих воїнів
![](https://blitz.if.ua/local/news/232524/317761067_711313473898245_6344152047307943527_n.jpg)
Сьогодні під час виконкому відзначили полеглих бійців.
Міський голова Руслан Марцінків вручив орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) доньці загиблого Героя Валерія Будка.
"Підполковник Валерій Будко загинув у перший день повномасштабного вторгнення - 24 лютого під час обстрілу на Одещині. Також передали почесні нагрудні знаки «Сталевий Хрест» від Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного родинам полеглих бійців, які загинули при виконанні бойового завдання у Запорізькій області: Максима Руденюка, Ігоря Ходака та Сергія Батюка. Воїни полягли на фронті в один день, захищаючи Україну. Поховані на Алеї Героїв у Чукалівці. Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто у російсько-українській війні віддав життя за свободу і незалежність своєї держави й за кожного з нас",- каже мер.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)