У Калуші Suziria Brands інвестувала у нове виробництво ласощів для домашніх тварин близько 20 млн грн


У Калуші запрацювало ще одне виробництво від компанії Suziria Brands, що входить до складу української Suziria Group.

Компанія попри війну запустила нове виробництво ласощів для домашніх улюбленців під брендом Half&Half, проінвестувавши близько 20 млн грн, пише Forbes.

У листопаді Suziria Brands оголосила про відкриття ще одного виробництва площею 1600 кв. м у місті Калуш Івано-Франківської області. Воно спеціалізується на виготовленні мʼясних ласощів для собак та котів під брендом Half&Half.

Також до лінійки Half&Half входять натуральні корми, які виробляються у Польщі під приватною маркою.

Завдяки унікальним технологіям Suziria Brands планує виробляти на новому підприємстві близько 7200 т натуральної продукції щороку та забезпечувати робочими місцями понад три десятки співробітників на кожній зміні.

Це вже другий виробничий обʼєкт, який компанія розташувала в місті Калуш. Запуск першого виробництва зернових кормів та ласощів відбувся у вересні 2022 року. Ще одне виробництво функціонує в Харкові. Загалом площа виробничих потужностей Suziria Brands наразі складає понад 12 000 кв. м.

Suziria Brands планує вивести бренд Half&Half на міжнародний ринок. На листопад 2023 року Suziria Brands вже експортує свої бренди харчової, нехарчової та ветеринарної категорій Savory, Priroda, SpecialOne, ProVet до понад 10 партнерів. 

Suziria Group – українська сімейна група компаній, яка розвиває зооринок понад 30 років. До складу входять компанії Suziria Brands, Suziria Distribution і омніканальна мережа зоомагазинів MasterZoo з мережею грумінг-салонів MasterZoo Grooming. Компанія працює по всій території України та за її межами, експортуючи власні бренди компанії, серед яких бренди Priroda, ProVet, PET Fashion, Special One, Savory та Half&Half. 

Suziria Brands – компанія, що входить до складу Suziria Group та спеціалізується на створенні та виробництві брендів зооринку. Включає портфель брендів: Savory, Half&Half, Special One, Pet Fashion, Buddy Boo, Priroda, ProVet і SoftVET, кожен з яких покриває різні категорії кормів, ласощів та товарів для домашніх улюбленців.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!