У Калуші взялись перейменовувати вулиці


13 квітня відбулося засідання постійної депутатської гуманітарної комісії, на якій обговорили питання перейменування вулиць у Калуській громаді.

У місті Калуші 287 вулиць. З них потребує перейменування не тільки всім відома вулиця Пушкіна, а є ще до десятка, назви яких треба змінити. Також потребують перейменування вулиці та в селах старостинських округів. Про це повідомив очільник громади Андрій Найда.

"Тому вирішили розпочати з інвентаризації усіх вулиць у Калуській міській територіальній громаді та визначити перелік тих, які будуть підлягати перейменуванню. Для цього я дав доручення створити робочу групу, до якої необхідно залучити істориків, краєзнавців, правників, депутатів та інших осіб. Переконаний, що питання змін назв вулиць однозначно буде вирішено, але дуже важливо врахувати думку якнайширшого кола громади, а особливо тих, хто зараз на фронті. У спілкуванні зі мною бійці висловилися, а серед них є і депутати міської ради, що хочуть брати участь у напрацюванні проєктів рішень щодо змін назв вулиць нашої громади. Я вважаю, що це цілком справедливо, тому що їхня думка має бути пріоритетною у розв'язанні питання. Головне, що процес розпочато!",- йдеться в дописі.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!