У Ворохтянській громаді проведуть чемпіонат зі стрибків на лижах


У Ворохтянській селищній раді роблять все можливе, аби підтримувати розвиток зимових видів спорту. Втім, цих можливостей поки не достатньо, бо є необхідність у капітальному відновленні спортивної інфраструктури. Для цього потрібні багатомільйонні державні інвестиції.

На цьому наголосив голова ТГ Олег Дзем'юк, пишуть у пресслужбі Агенції розвитку ОТГ  Прикарпаття.

«Проблем насправді чимало. Якщо говорити про наш спортивний комплекс, то приміщення бази «Авангард» знаходиться у приватній власності. І трампліни також...але  вони свого часу були передані в оренду обласній школі комплексних зимових видів спорту. Нині ця інфраструктура не в найкращому стані. Втім, трампліни все-таки почали відновлювати. Торік  за рахунок коштів з обласного бюджету вдалось постелити нове покриття.  Велика заслуга цьому належить спортивній школі.

Звичайно, без державної програми підтримки цього виду спорту не дамо раду – ні ми, ні область. Тому, що розуміємо: мова йде про багатомільйонні інвестиції.

Наше спільне  завдання – відновлення трамплінів, які матимуть сучасний вигляд. Тоді діти зможуть якісно тренуватись і до Ворохти приїздитимуть всесвітньо відомі спортсмени»,  – сказав селищний голова в  інтерв'ю кореспондентам ТРК "Надвірна". 

За словами Олега Дзем'юка, нині селищна рада робить все можливе, аби підтримувати  молодих спортсменів.

«Ми всіляко допомагаємо. Плануємо затвердити програму підтримки школи зимових видів спорту, де буде закладено фінансування від селищної ради на півроку. Найперше хочемо дітям придбати якісний та сучасний інвентар: комбінезони, лижі, кріплення, шоломи.  Тут необхідно залучати бюджетні та позабюджетні кошти», – зазначив голова селищної ради.

Нині селищна рада також працює над промоцією краю. Цьогоріч ворохтянським трамплінам виповнюється сто років. Саме 1922 роком датована перша офіційна письмова згадка про відкриття професійного трампліна та проведення змагань зі стрибків на лижах у Ворохті.

З цієї нагоди на території громади проведуть чемпіонат України зі стрибків з трампліна та лижного двоборства. Змагання проходитимуть впродовж 18-20 лютого. У селищній раді запрошують усіх охочих відвідати спортивне дійство.

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!