В Брошнів-Осаді встановлять пост моніторингу якості повітря


Прилад буде фіксувати перевищення рівня забруднення повітря на території громади.

Як повідомив начальник управління екології та природніх ресурсів Івано-Франківської державної адміністрації Андрій Пліхтяк, всі відповідні документи на придбання та встановлення посту моніторингу повітря вже оформленні, кошти передбачені з державного бюджету. Про це повідомляють на сторінці громади.

"Не секрет, що велика частина проблем зі здоров’ям виникає саме через забруднення повітря пилом або небезпечними речовинами. Особливо це стосується людей, які мають схильність до алергій та захворювань органів дихання. Зважаючи також і на той фактор, що на території Брошнів-Осадської громади знаходиться декілька підприємств, які здійснюють вплив на екологію регіону, з ініціативи селищного голови Тараса Манорика, спільно з депутатським корпусом на одній з сесій було прийнято рішення щодо встановлення відповідного екологічного посту. Неодноразові звернення в різні інстанції все ж таки дали свій результат",- йдеться в дописі.

Як зауважує Тарас Манорик: «Станція моніторингу якості повітря дасть змогу нам оперативно та зручно інформувати жителів нашої громади щодо перевищення рівня забруднення повітря, забезпечить доступ до даних щодо вмісту пилу в повітрі, температури, відносної вологості, атмосферного тиску та інших показників, дасть можливість прогнозувати можливі періоди підвищення рівня загрози для здоров’я населення задля завчасного реагування на них. Таким чином, завдяки зібраним та проаналізованим показникам матимемо можливість ухвалювати необхідні рішення щодо підприємств, які погіршують екологію в нашій громаді».

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!