В департаменті соцполітики розповіли, хто з прикарпатців не має права на субсидію


Сьогодні, 11 листопада в Івано-Франіквській ОДА відбувся брифінг з питань соціального захисту.

Серед іншого, під час брифінгу підняли питання щодо призначення субсидій, адже розпочався опалювальний сезон, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Як повідомила заступниця директора соцполітики ОДА Галина Сеник, 15 жовтня стартував опалювальний сезон, тож прикарпатці отримають субсидію за пів місяця.

"В листопаді буде призначена субсидія на весь місяць вона буде перерахована і для тих в кого була за жовтень нульова субсидія. Наразі в області 95 тисяч осіб (або 21% домогосподарств) отримують субсидію. Субсидія на новий період призначається автоматично. Хто не має права на призначення субсидії: ті хто впродовж року придбали земельну ділянку, житло чи іншу річ, вартість якої перевищує 50 тисяч гривень. також ті, хто мають квартиру площею більше 120 м2, або будинок понад 200 м2. Не можуть отримати субсидію також ті, хто офіційно не працюють, не навчаються, не перебувають в центрі зайнятості, або перебували за кордоном сукупно понад 60 днів. Втрачає субсидію, або не має права на її призначення людина, яка заборгувала понад 340 грн. за комуналку. Після повної сплати боргу така людина може звернутися знову, але субсидія буде призначена на наступний період виключно в безготівковій формі", - пояснила чиновниця. 

Водночас Галина Сеник наголосила, для тих прикарпатців, які хочуть прийти з пакетом документів на призначення субсидії чи іншої допомоги, подавати їх через скриньки розміщені біля кожного управління соцполітики, через пошту, ЦНАПи, представників в ОТГ. Окрім того, на сайті Мінсоцполітики можна подати пакет документів скориставшись електронним цифровим підписом.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!