На Франківщині через COVID-19 помер восьмирічний хлопчик


В Івано-Франківській області від пневмонії через COVID-19 помер хлопчик 8 років, якого доставили в лікарню у важкому стані.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу 19 жовтня, пише Українська правда.

"За останню добу у нас зафіксовано 66 летальних випадків. У тому числі у нас є летальний випадок дитини. Зафіксовано в Івано-Франківській області. Це хлопчик 8 років. Поступив у вкрай важкому стані в лікарню в четвер ввечері. О 21-й годині був госпіталізований відразу у відділення реанімації у дуже важкому стані, з пневмоніями, з ускладненнями дуже серйозними. Був підключений до апарату штучної вентиляції легень. Лікарі боролися за його стан. У п'ятницю йому був зроблений ПЛР, (тест), підтверджений був COVID-19. На жаль, 17 числа, в суботу, він помер. Лікаря не змогли його врятувати", - повідомив міністр.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, що хлопчик не з Франківська, а з Коломийщини.

"Сьогодні Українська правда та декілька ЗМІ повідомили про смерть 8-річного хлопчика у Івано-Франківську. Насправді, дитина померла у лікарні міста Коломиї. Хлопчик був вихованцем Печеніжинської школи-інтернату. Це велике горе, що такі маленькі українці гинуть від вірусу. Насправді вірус тримає в напрузі всіх. Тому прошу всі ЗМІ бути уважнішими у своїх матеріалах та перевіряти першоджерела", - написав Марцінків.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!