В Івано-Франківську призначили начальника місцевої поліції


Сьогодні, 8 червня, відбулося представлення нового керівника поліції Івано-Франківського районного управління поліції.

Ним став 46-річний полковник поліції Роман Андрущак, який має чималий досвід роботи у правоохоронних органах та на керівних посадах в інших областях. На службі в ОВС з 1994 року. До призначення обіймав посаду начальника одного із відділів поліції Вінницької області.

Нового начальника особовому складу представив очільник поліції області Сергій Безпалько, який привітав керівника з призначенням на відповідальну посаду і побажав витримки та успіхів у службовій діяльності. «Вітаю новопризначеного керівника. Бажаю успішно виконувати службові завдання, працювати задля безпеки та спокою мешканців Івано-Франківська.

Також працювати на підвищення рівня довіри населення та ефективно взаємодіяти із громадськістю». Очільник поліції Прикарпаття подякував також за службу попередньому начальнику Івано-Франківського РУПу Петру Міровському. У заході, окрім поліцейських, взяли участь представники місцевої влади.

Присутні гості та особовий склад привітали новопризначеного керівника та побажали успіхів, наснаги та нових звершень у роботі.

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!