В Надвірній замість новорічної ялинки буде Різдвяна інсталяція
27 Листопада 2023, 19:15
![](https://blitz.if.ua/local/news/241901/400679261_1319119288746184_3290474383415551959_n.jpg)
В Надвірній цьогоріч не буде головної ялинки, а замість неї для дітей поставлять шопку.
Про це повідомив міський голова Зіновій Андрійович.
"Сьогодні наш обовʼязок максимально спрямувати всі сили на підтримку армії — Збройних сил. Та все ж ми не повинні забувати про наймолодших жителів громади, які потребують Різдвяної казки! Тому замість ялинки буде встановлено Різдвяну інсталяцію для дітей, і не тільки для них , для всієї Громади ! Тож не позбавляймо нашу дітвору позитивних емоцій та гарних спогадів про дитинство, і також дбайливо бережемо наші християнські традиції у часі Різдва. Ялинка буде …, але після Перемоги",- повідомив мер.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)