В Тисмениці здадуть в оренду кілька комунальних приміщень


Тисменицька міська рада повідомила про намір передати в оренду об’єкти комунального майна.

 Приміщення розташовані у центральній частині міста Тисмениця.

Зокрема йдеться про:

1. Нежитлові приміщення за адресою: вул. К. Левицького, 4Б, другий поверх. (Включені до Переліку першого типу рішенням сесії Тисменицької міської ради від 13.07.2021 № 212-1/ 2021).

2. Частина приміщення "Аптека", вул. Галицька, 20, загальною площею 482,5 кв.м. Приміщення здаються в оренду як один об'єкт. (Включені до Переліку першого типу рішенням сесії Тисменицької міської ради від 28.05.2021 № 186-1/2021;Про внесення змін до рішення від 28.05.2021 №186-1/2021 «Про використання об’єктів комунальної власності Тисменицької міської територіальної громади»).

Потенційний орендар, який має намір отримати комунальне майно в оренду може звернутися із відповідною заявою до орендодавця - Тисменицької міської ради - через електронну торгову систему. Порядок реєстрації потенційного орендаря в електронній торговій системі для подання ним заяви визначається правилами функціонування електронного майданчика.

Ознайомитись з електронними майданчиками можна на сайті. Тисменицька міська рада користується майданчиком - 0800 30 77 55. Детальний порядок реєстрації заяви вказаний за посиланням.

Орендна плата визначається за результатами проведення аукціону у розмірінайбільшої цінової пропозиції. У разі, якщо договір оренди укладається без проведення аукціону, то орендна плата визначається відповідно до Методики розрахунку орендної плати за державне або комунальне майно.

Додаткова інформація розміщена на офіційному сайті Тисменицької міської ради – tsmth.if.ua у розділі «Оренда комунального майна».

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!