Від початку війни на Прикарпатті виявили понад 700 водіїв-порушників


З метою забезпечення публічного порядку й безпеки у воєнний період, поліція Івано-Франківщини продовжує працювати в посиленому режимі.

Значну увагу правоохоронці також приділяють безпеці дорожнього руху на автошляхах області та вживають максимальних заходів щодо недопущення керування транспортними засобами водіями в стані алкогольного сп’яніння.

Від початку воєнних дій співробітники поліції Івано-Франківщини оформили 6 116 адміністративних матеріалів у сфері безпеки дорожнього руху. Серед найпоширеніших порушень: перевищення безпечної швидкості, недотримання правил обгону, керування транспортними засобами без документів та напідпитку. Упродовж цього періоду співробітники груп реагування патрульної поліції територіальних підрозділів поліції Прикарпаття та патрульні поліцейські виявили 709 нетверезих водіїв.

На всіх порушників складено адмінпротоколи за ст.130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Усього за цей час на автошляхах Прикарпаття зареєстровано 583 дорожньо-транспортних пригод. З них 131 – із постраждалими: 14 людей загинули, а 167 – отримали травми.

Поліцейські закликають водіїв та пішоходів неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху. Бережіть своє здоров’я та життя!

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!