VIII Мальтійський приятельський бал для людей з обмеженими фізичними можливостями


У середу, 27 жовтня, у ресторані «Палац Ярослава» (Тисмениця, вул.Січових Стрільців), відбудеться уже традиційний VII Мальтійський приятельський бал для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Організатор дійства - БО «Мальтійська Служба Допомоги».

Приїзд гостей: з 18:15 до 18:50.

О 19:00 дійство урочисто відкриють понад півсотні пар під мелодію традиційного полонезу, яку виконає муніципальний естрадно-симфонічний оркестр під керівництвом художнього керівника Валерія Івановича Чикириса. Елегантні дами у вишуканих вечірніх сукнях, кавалери у костюмах при краватці чи метелику вальсуватимуть залою, надихаючи всіх своїми витонченими рухами, плавними балансе та щирими посмішками. Особливістю цього балу є те, що учасники - молоді хлопці та дівчата на інвалідних візках. Саме їхні особливі, ніжні, справжні танці приковуватимуть увагу глядачів. Адже найперше танцюють вони душею.

Організатори заходу підготували цікаву та захоплюючу програму: танець волонтерів та «Романтиків», класичні та сучасні інтерпретації бальної програми ( вальс, мазурка, падеспан, віденський вальс), різноманітні майстер-класи та танцювальні ігри.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!