Вірить, що за ним прийдуть батьки і заберуть додому. На Прикарпатті шукають родину для сироти


На Прикарпатті шукають люблячих батьків для 15-річного Василя.

Хлопчик зі своїх 15 років життя, 12 провів у інтернаті. Історію хлопчика розповіли Благодійному фонді "Ти-АНГЕЛ".

"Василю потрібна любляча та розуміюча сім’я. Василь дуже чемна, скромна та вихована дитина. А ще він неймовірно працьовитий, розумний, цікавий співрозмовник та талановитий хлопець. Василь захоплюється квітами та вазонами, вирощуванням овочів та фруктів. Він знає про них абсолютно все",- кажуть у фонді.

У дитячому будинку хлопець має власний невеличкий парник у якому самостійно вирощує розсаду, а ще Василь дуже любить тварин. Вміє доглядати за ними та лікувати.

"Підопічними підлітка є кролик Чорничка, папуга, собаки Принц та Фея, акваріумні рибки. Улюбленою співачкою Василя є Ірина Федишин. Він на пам’ять знає всі її пісні, біографію, родинні зв’язки... Інколи здається, що і сама пані Ірина не пам’ятає всіх тонкощів свого артистичного життя, про які відомо Василю. Про цю співачку він може розповідати 24/7. Нещодавно хлопець відвідав її концерт та подарував артистці власноруч намальовану картину. Ірина Федишин відзначила його талант",- розповідають волонтери.

Від своїх однолітків Василь вирізняється трудолюбивістю, чесністю, відвертістю та наполегливістю. Немає шкідливих звичок.

"І хоча він вже майже дорослий, все одно вірить у те, що за ним прийдуть батьки і заберуть до свого дому! Василь справді заслуговує на родинний затишок та турботу мами і тата, а головне він цього дуже потребує. Друзі, якщо ви коли-небудь замислювалися чи можливо вже і планували забрати дитину із сиротинця, то зробіть це сьогодні. Василь заслуговує бути у родині та мати щасливе майбутнє, а не те яке йому пропонує система інституційного виховання. Він стане для вас вірним другом, надійним сином та неймовірним помічником",- закликають у фонді.

Детальніша інформація щодо можливих форм влаштування дитини в сім’ю за тел. 096 446 03 51, Служба у справах дітей Івано-Франківської обласної військової адміністрації (м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21).

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!