Воїн з Болехова отримав від Залужного "Срібний хрест"


Військовослужбовець Володимир Черневий з Болехова отримав «Срібний хрест» від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного

Нещодавно, за особисту мужність і героїзм, самовідданість, високий професіоналізм, стійкість та рішучість під час виконання військового обов’язку  почесною відзнакою був удостоєний уродженець Болехова, старший лейтенант, офіцер Володимир Черневий. Про це повідомили на сторінці Болехівської міської ради.

Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України від 18.09.2023 №2260 Володимира Черневого було нагороджено нагрудним знаком «Срібний хрест».

Володимир Черневий боронить кордони України від російського загарбника у складі 45 окремої артилерійської бригади Збройних Сил України майже два роки. Повномасштабне вторгнення росії почалося 24 лютого минулого року, а вже 28-го лютого Володимир прийшов до військкомату та приєднався до лав добровольців. 

На той час у Володимира за плечима був досвід інтенсивної військової підготовки зі значним акцентом на практичну складову в одному з провідних навчальних закладів у системі військової освіти Міністерства оборони України – Націона́льній акаде́мії сухопу́тних ві́йськ і́мені ге́тьмана Петра́ Сагайда́чного. Тут хлопець здобув звання молодшого лейтенанта. 

Військову службу у Збройних Силах України Володимир Черневий розпочав командиром батареї. Сьогодні він очолює бригаду інженерної служби.

Разом з побратимами  боронить нашу землю на найпекельніших ділянках фронту — під Соледаром, Бахмутом, Гуляйполем, … 

За винятковий внесок у боротьбу за мир та безпеку двічі був нагороджений військовими нагородами.

На зображенні може бути: 1 особа

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!