Воїна Михайла Федушка з Пасічнянської громади відзначили "Золотим хрестом"


Військовослужбовець із села Пасічна Михайло Федушко отримав відзнаку Головнокомандувача Збройних сил України “Золотий хрест”.

Про це повідомили на facebook-сторінці Пасічнянської громади.

"Почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» відповідно до наказу Головнокомандувача Збройних сил України нагородили молодого воїна Михайла Федушка, жителя села Пасічна. Михайло Михайлович в перших рядах став на захист рідної землі. На війну пішов добровольцем, залишивши вдома одиноку матусю та малих сестер", - зазначається у дописі.

“Золотий хрест” – відзнака, затверджена наказом Головнокомандувача ЗСУ у 2022 році. Вона входить до нагородної системи Головнокомандувача Української армії. Нагрудним знаком “Золотий хрест” нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України за успішне виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!