Восьмеро повернутих дітей возз’єднаються з родиною


У День Святого Миколая команда нашого Офісу зустрічає чотирьох дівчаток та чотирьох хлопців на рідній українській землі, - повідомив Омбудсман України Дмитро Лубінець.

Це вдалося зробити завдяки спільній роботі з Державою Катар, який вже вдруге долучається до процесу повернення депортованих дітей і тих, які опинилися на ТОТ. Для нашої держави важлива кожна наша дитина, тож і повернення відбуваються як із РФ, так і з ТОТ!

Вік повернутих – від 8 до 18 років. Їхній шлях повернення традиційно напрацьовувала наша команда спільно з іншими органами державної влади в межах реалізації затвердженого плану дій Президента України Bring Kids Back UA.

Омбудсман висловлює вдячність ЮНІСЕФ, Посольству України в Білорусі, БФ Orphans Feeding Foundation, зокрема співзасновниці Маріам Ламберт та адміністрації ДПСУ.

"Для цих дітей сьогодні справді відбулося передріздвяне диво – вони зустрінуть і обіймуть своїх рідних на Батьківщині. Наша команда й надалі працюватиме над поверненням українських дітей додому. Як тяжко це не було б, робота триватиме!", - наголосив Дмитро Лубінець.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!