Як в ресторанах Прикарпаття дотримуються карантинних обмежень


Ситуація з поширенням COVID-19 в Україні залишається напруженою, особливо в деяких регіонах. Так, станом на ранок 13 серпня на Івано-Франківщині зафіксовано 138 нових хворих.

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області щоденно, включаючи вихідні дні, проводять моніторингові відвідування цілого ряду підконтрольних об’єктів з метою перевірки дотримання протиепідемічних заходів, пише Бліц-Інфо.

Нагадаємо, що згідно з рішенням Державної комісії з питань ТЕБ і НС від 03.08.2020 р., в Тисменицькому районі та місті Івано-Франківську встановлено «помаранчевий» рівень епіднебезпеки, який передбачає ряд заборон, зокрема:

- проведення масових заходів за участю більше ніж 100 осіб та більше однієї особи на 20 кв. м площі будівлі або території, де проводиться захід;

- діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім готелів;

- робота після 24-ї та до 7-ї години розважальних закладів та закладів громадського харчування;

- діяльність спортивних залів, фітнес-центрів та інші.

Протягом минулих вихідних, 8-9 серпня фахівці Держпродспоживслужби провели моніторингові перевірки закладів громадського харчування області.

Так, всього перевірено 268 закладів, з яких працювали 213. Масові заходи проводились в 97 закладах, порушення протиепідемічних вимог виявлено в 38 з них (39 відсотків).

Весілля приймали в 44 закладах, з них у 27 випадках було зафіксовано порушення протиепідемічних вимог (61 відсоток).

Цифри свідчать самі за себе: показники порушень залишають стабільно високими.

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!