З лютого усі соціальні послуги “переїжджають” в ЦНАП


Торік до Департаменту соцполітики надійшло майже 170 тисяч звернень щодо отримання допомоги. Більшість з них стосувались обліку та підтримки вимушено переміщених осіб. А ще – видачі продуктових наборів місцевим мешканцям. Та цьогоріч на франкіців чекають зміни.

Більше сотні видів послуг для мешканців громади та вимушено переміщених осіб надає Департамент соцполітики Івано-Франківської міської ради. З них 69 – соціальні, а решту – такі, що не внесені до переліку надання адмінпослуг. Зокрема, з коштів Івано-Франківської громади закуплено та сформовано понад 4 тисяч іпродуктових наборів. Їх видано особам з інвалідністю 1-ї та 2-ї груп, сім’ям, в яких є діти з інвалідністю, а також пенсіонерам, йдеться в сюжеті РАІ.

Нині Департамент соцполітики спільно з ЦНАПом працюються над тим, щоб розширити та модернізовувати кількість видів соціальних послуг відповідно до чинного законодавства. Керівник ЦНАПу Богдан Питель розповідає, цьогоріч запрацює нова концепція надання адмінпослуг. Вже з лютого подати документи на отримання допомоги чи послуги можна буде за розширеним списком адрес підрозділів ЦНАПів. Натомість заяви на пільги та субсидії прийматимуть також у Пенсійному фонді.

Також з 6-го лютого всі матеріальні допомоги особам, яким виповнилося 70 років до Дня народження, особам з інвалідністю 1,2 групи, дітям військових, військовим без статусу учасника бойових дій, пораненим військовим і часткове відшкодування вартості паливного котла буде надаватися у всіх офісах ЦНАПу.

Натомість голова Івано-Франківської громади вимагає спростити подання заяв, зменшити кількість необхідних документів та загалом процедуру надання соціальних послуг.

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!