"За хвилину будинок почав хитатися": Українка з Бейрута розповіла про вибух


У Бейруті, столиці Лівану, 4 серпня у порту прогриміло два потужних вибухи, які призвели до масштабних руйнувань у всьому місті.

Українка та студентка ліванського університету «Каслік» Ірина Карапата, яка перебувала за 5 кілометрів від місця події, розповіла нам, що відчула в момент вибуху та що відбувається у місті, пише Громадське.

Жінка каже, що увечері був відчутний перший вибух, який її насторожив.

«За хвилю будинок почав хитатись як від землетрусу і одразу пролунав другий потужний вибух, який заглушив вуха, а далі паніка, посипались вікна у сусідів. Перша думка — атака Ізраїлю, одразу зник інтернет, зв’язок. Коли ми вибігли на вулицю, побачили клуби червоного диму зі сторони порту», — розповідає українка про момент вибуху.

Додає, що одразу у новинах з’явилося кілька версій, що сталося. Люди тікали і старалися триматися на безпечній відстані від місця вибуху.

«Що саме вибухнуло поки що не відомо, відбувається розслідування, а ми чекаємо новин. Вибух був настільки потужним, що ударна хвиля вибила шибки, а подекуди й двері на відстані 5 км. Зрештою звук вибуху був чутний по всій території Лівану», — розповіла Карапата і додала, що наразі усі чекають офіційних пояснень від уряду.

Зазначимо, у посольстві України в Лівані повідомили, що наразі інформації про постраждалих внаслідок вибуху українців немає. Міністр внутрішніх справ Лівану ймовірною причиною вибуху в порту назвав аміачну селітру, яка зберігалася там на складах.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!