Захищаючи Україну, загинув прикарпатець Юрій Кайгородов


В Лисецьку територіальну громаду прийшла сумна звістка - боронячи рідну землю від російських окупантів, загинув військовослужбовець Збройних Сил України Юрій Кайгородов із села Стебник.

Життя 30-річного солдата десантно-штурмової бригади однієї із військових частин обірвалося 20 травня 2023 року внаслідок смертельного поранення в голову, повідомляють на сторінці громади.

Юрій народився в селі Стебник 3 травня 1993 року. Навчався в Стебницькій школі з 2000 по 2009 рік. З вересня 2009 року навчався в Богородчанському професійному будівельному ліцеї. З вересня 2012 року по жовтень 2013 року працював підсобним робітником в Лисецькій центральній районній лікарні. З листопада 2015 року прийнятий на роботу електромонтером з експлуатації з суміщенням водія в ПАТ «Лисецький РЕМ», де і працював до серпня 2022 року, поки не був призваний на службу. В 2014 році одружився в селі Старий Лисець. Має восьмирічну донечку.

"Громада втратила справжнього Захисника, котрий став на захист нашої батьківщини у серпні 2022 року. Юрій призваний на службу по мобілізації. В скорботі дружина, донечка, мати, найрідніші, друзі, знайомі, односельці, побратими, громада. В цю гірку мить поділяємо горе від непоправної втрати нашого Захисника та схиляємо голову в глибокій скорботі. Вічна пам’ять і слава українському воїну Юрію Кайгородову, який захищав Батьківщину та кожного з нас!",- співчувають у громаді.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!