Замість подарунків - допомога сім'ї загиблого воїна. Міський голова Долини приймає вітання


21 червня міський голова Долини Іван Дирів відзначає день народження. Мер не приймає подарунків, натомість просить тих, хто хоче його привітати – перечислити бодай вартість одного горнятка кави тим, хто цього потребує.

Про це очільник повідомив на особистій сторінці у мережі.

"Сьогодні у мене день народження. Зазвичай цей день сповнений радісними моментами, зустрічами з друзями... Але зараз особливий час. І свято також особливе. Війна розставляє пріоритети, тому святкувати будемо пізніше, після перемоги. Саме тому сьогодні я не приймаю подарунків, а натомість прошу всіх краян, друзів, знайомих, колег, хто хоче мене привітати – перечислити бодай вартість одного горнятка кави тим, хто цього потребує.  Ось номер картки дружини загиблого Воїна Андрія АЛЬТИЧЕНКА з села Яворова: 5168 7573 8528 4791 (Грицків Галина Ігорівна)",- пише Дирів.

За словами мера, це буде найкращий подарунок, адже сім’ї Воїна зараз дуже нелегко - без власного житла, роботи і без годувальника. На піклуванні в Галини – син Максимко, якому в жовтні буде всього два рочки. Тата він запам’ятав у військовій формі.

Андрій Альтиченко в АТО пішов у червні 2016 року. У десантно-штурмовому батальйоні був одним з кращих, командиром міномета. Стійкий і мужній у кожному бою. На жаль, загинув 10 червня від множинних осколкових поранень поблизу населеного пункту Богородичне на Донеччині. Андрієві було всього 24 роки.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!