Мешканці села Раковець пікетували під стінами Івано-Франківської ОДА

news-image: Мешканці села Раковець пікетували під стінами Івано-Франківської ОДА
Сьогодні батьки дітей села Раковець, Богородчанського району пікетували під стінами Івано-Франківської ОДА вимагаючи у чиновників розпочати зведення школи у селі.

Нагадаємо, як повідомляло «Бліц-Інфо» Понад дві сотні школярів у селі Раковець на Прикарпатті не пішли до школи цього навчального року. Батьки тримають дітей вдома, запевняючи – тільки так можуть вберегти їхнє здоров'я. За їхніми словами, в класах холодно, темно і вогко – повна антисанітарія, а саме приміщення школи є аварійним.

З цими ж заявами мешканці села зібралися сьогодні під стінами ОДА в Івано-Франківську.

«Школа, яка знаходиться у селі, є аварійною, незважаючи, що на кошти батьків там було зроблено ремонт - у класах росте грибок і обвалюється штукатурка. А того року був випадок, коли вагітна жінка проломила підлогу і поранилася. Тому ми, як батьки, стурбовані таким станом справ і вимагаємо, щоб чиновники якомога швидше розпочали все ж таки будівництво школи» - пояснює мешканка села пані Наталя.

До протестуючих вийшов заступник голови Івано-Франківської ОДА Роман Іваницький. Для того щоб розібратися в ситуації запросив пікетувальників у зал засідань ОДА.

У ході розмови батьки дітей запросили Романа Іваницького та голову Івано-Франківської ОДА Михайла Вишиванюка на схід села Раковець 8 вересня, де громада села буде вирішувати питання стосовно майбутніх дій.

«Я обіцяю, що в п’ятницю, коли пан Вишиванюк повернеться з відрядження, я повідомлю йому про нашу зустріч і запрошу його на схід села для вирішення подальшого майбутнього школи», - зазначив заступник голови ОДА Роман Іваницький.

Окрім, того батьки заявили, що не пускатимуть дітей до школи до того моменту, поки їм не дадуть чіткі дати і обіцянки щодо будівництва школи.

А на пропозицію чиновника, щоб учні 5-9 класів навчали в сусідньому селі батьки, виявили спротив, адже міст який веде до села є аварійним, а тому пускати дітей в сусіднє село відмовляються.

Тому в підсумку мешканці завили про продовження страйку до 8 вересня та те, що очікують чиновників Івано-Франківщини для ознайомлення з проблемою на місці під час сходу мешканців села.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 04.09.2013 10:52
загрузка...