Прикарпатським підприємцям не дадуть дозволи на розробку родовищ, поки вони не домовляться з сільрадами

news-image: Прикарпатським підприємцям не дадуть дозволи на розробку родовищ, поки вони не домовляться з сільрадами
Сьогодні, 16 лютого відбулося засідання комісії облради з питань екології та раціонального природокористування.

Серед іншого, депутати розглянули питання про винесення на сесію облради погодження на надання спецдозволів для користування надрами кільком підприємствам, інформує кореспондент Бліц-Інфо.

Зокрема йдеться про ТзОВ "Липівський кам'яний кар'єр" для розробки родовища "Липівка", ТДВ "Рогатинпісок" для розробки Стратинського та Москалівського родовищ і ПП "Савчук" на користування надрами Топорівського родовища.

Члени комісії вирішили перш за все вислухати представників цих підприємств. Вони прозвітували про свою попередню роботу і відносини з сільрадами. Проте, як виявилося у одного з підприємців є серйозні розбіжності у документах. 

Йдеться про компанію «Рогатинпісок», яка має два родовища. Як стало відомо з даних ДФС і держгеокадастру підприємство сплатило загалом 128 тисяч гривень податку, до місцевих бюджетів надійшли 85 тисяч, з яких оренда за землю склала всього 59 тисяч. Окрім того, як виявилося робота там ведеться без наявних гірничих відводів. 

Хоча директор "Рогатинпісок" почав запевняти, що він уже два роки не працює на родовищі, оскільки немає гірничого відводу, йому ніхто не повірив. Проте, депутати дали підприємцю 2 місяці часу на приведення всієї документації у відповідність.

Щодо двох інших підприємств, то хоча серйозних претензій до них не було, депутати відправили питання про надання дозволів на доопрацювання. Йдеться про те, що ТзОВ "Липівський кам'яний кар'єр" і ПП "Савчук", повинні до наступного засідання комісії підписати з сільрадами договір соціальної відповідальності і тільки у цьому випадку вони отримають погодження. Така ж умова була поставлена і перед "Рогатинпісок".

Цей договір за словами депутатів є важливим, адже якщо його не підписати до надання спецдозволу, то потім нічого від підприємців сільради не зможуть отримати.

Нагадаємо, раніше Бліц-Інфо писав, що прикарпатська облрада готова забрати дозвіл на користування надрами в "Укрнафти", якщо вона не сплатить податки.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 16.02.2016 22:09
загрузка...