Біда не приходить одна: В дружини гравця “Прикарпаття” Романа Бочкура виявили рак

news-image: Біда не приходить одна: В дружини гравця “Прикарпаття” Романа Бочкура виявили рак
На початку лютого цього року в малесенького сина гравця Прикарпаття Романа Бочкура лікарі діагностували гепатобластому печінки.

Батьки поїхали до Києва й розпочали лікування в інституті раку. Цей діагноз виліковний, тільки, як завжди, багато чого залежить від вчасності й кількості коштів, яких треба непомірно багато.

Втім, як кажуть "біда не приходить одна". 18 травня стало відомо, що онкохворобу діагностували також і у дружини футболіста - Віри Бочкур. Про це молода мама повідомила на своїй сторінці у соцмережі.

"Довго думала написати чи ні, багато сумнівів і страху, але тримати в собі - це ще важче і гірше! Пишу про це, а самій до кінця важко усвідомити, що від завтра я почну лікування. Дико звучить, але мені також діагностували рак... Просто прошу за ваші молитви і підтримку. Страшно, але я вірю, що  ми зможемо і це пройти... Можливо через деякий час я зможу зрозуміти, для чого було це випробування...", - поділилась Віра Бочкур.

Тож зараз сім'ї Романа Бочкура, як ніколи необхідна наша допомога і підтримка. Адже для боротьби за одужання дружини і синочка, Роману необхідні дуже великі кошти. Кожна гривня зараз дуже важлива. 

Кошти можна перерахувати на картку Приватбанку :

5168 7427 1164 1195 Бочкур Віра (дружина Романа)

Читайте Бліц-Інфо в FacebookTelegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.06.2018 08:25
загрузка...