Депутата президентської партії на Прикарпатті судитимуть за корупційне порушення

news-image: Депутата президентської партії на Прикарпатті судитимуть за корупційне порушення
Вчора обласна прокуратура повідомила про те, що правоохоронці виявлено порушення вимог ч. 2 ст. 52 ЗУ «Про запобігання корупції» ще одним депутатом Івано-Франківської обласної ради.

Так, депутат придбав автомобіль марки «Toyota Highlander» вартістю більше 1 млн грн та несвоєчасно повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни в майновому стані. Відтак за цим фактом складено  та направлено до суду адміністративний протокол за ч. 2 ст 172-6 КУпАП.

За джерелами Бліц-Інфо, депутат придбав автівку ще на початку року, однак зміни в е-декларацію вніс тільки у вересні. Мова йде про обранця від БПП "Солідарність" Володимира Магаля.

Згідно поданих змін у декларацію, Магаль придбав автомобіль за 1001816 грн  ще 31 січня, однак повідомив про це тільки через вісім місяців - 8 вересня.

До слова, за декларацією у нього немає жодного майна, а квартирою та житловим будинком володіє його дружина.

Івано-Франківський міський суд призначив вже справу до розгляду. А саме, на 23 листопада. Розглядатиме справу суддя Руденко.

Як відомо, раніше такий же протокол склали на депутатку від "Волі" Марію Рудик. Вона вчасно не повідомила НАЗК про купівлю  Mitsubishi Outlander вартістю 213 тис. грн


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.11.2017 10:49