Фарби, веселощі і пробіжка: Як проходив кольоровий забіг у Франківську

news-image: Фарби, веселощі і пробіжка: Як проходив кольоровий забіг у Франківську
З нагоди Дня молоді сьогодні, 24 червня в Івано-Франківську пройшов кольоровий забіг.

Учасниками кольорового забігу стали діти і молодь. На Вічевому майдані учасники рясно обсипали одне одного та все навколо фарбами холі, інформує кореспондентка Бліц-Інфо..

Опісля стартував сам забіг. Першими дистанцію протяжністю 200 і 400 метрів бігли найменші учасники естафети. Дорослі учасники Frankivsk Color Run’18 пробігли 6 і 3 км середмістям Франківська.

Франківка Вікторія Коверо вдруге за життя бере участь у спортивному пробігу. 

"Минулого року брала участь в Благодійному пробігу на два кілометра. Сьогодні буду бігти три, але хочу й далі тренуватись, аби колись пробігти Півмарафон. А Кольровий забіг - це для мене давня мрія, оскільки ще багато років назад бачила як такий пробіг проходив в Дніпрі. Тож не могла оминути нагоди пробігти таку барвисту, веселу дистанцію в Івано-Франківську", - каже учасниця.

За словами організатора забігу Ігоря Крицака, 50% від виручених коштів організатори віддадуть на створення канатного парку для Івано-Франківського навчально-реабілітаційного центру Івано-Франківської обласної ради.

"Колорові забіги завжди проводились з благодійною метою. Ми вирішили пожертвувати кошти саме цьому центру, адже тут навчаються діти з тяжкими порушеннями мовлення та розладами аутичного спектру", - каже Крицак.

На завершення марафону всі учасники розділились на дві команди і обсипали суперників синьою чи жовтою фарбою.

Варто зауважити, що кольоровий забіг є підготовкою до Frankivsk Half Marathon, який відбудеться 23 вересня.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.06.2018 10:55