Франківка скаржиться на синю воду з крана. У Водоекотехпромі кажуть - то від сусідів

news-image: Франківка скаржиться на синю воду з крана. У Водоекотехпромі кажуть - то від сусідів
Франківчанка Галина Довбуш в мережі виклала світлини синьої води, яка текла зранку у неї з кранів.

Галина Довбуш пише, що вода мала різкий хімічний запах нічим не кращий за "Доместос".

"В мене на Крайній з крану тече вода з різким запахом хімії. По запаху ця хімія ні чим не краща за Доместос. А люди це п‘ють...", - повідомила жінка.

В коментарях до допису прес-секретар "Водоекотехпрому" Володимир Шпег зауважив, що хоча сьогодні була зупинка насосної станції, втручання людини до водопостачання неможливе. Тож попросив франківчанку передати цю воду в їх лабораторію для проведення аналізу.

"Щогодини робиться аналіз води. Вода у нас внормі. Це є серйозне звинувачення. Керівництво у цій ситуації уже повідомлено, буде направлено Вам працівників щоб забрати воду", - написав жінці Шпег.

За словами Галини Довбуш вже за годину їй перетелефонували з лабораторії і сказали, що вода була з якоюсь хімією. 

"Кажуть, що вода явно з якоюсь хімією, якимось ополіскувачем. «Від сусідів затягнуло» єдине пояснення. Як??? Якби від сусідів попадала до нас вода з пралки, то вода була б брудна, а вода ідеально прозора, але з синім відтінком. І тоді б постійно вода в крані була бруднувата. А зараз чиста. І ніяка газдиня не дасть до прання таку кількість ополіскувача, що вода буде аж темно синя. Тобто пояснення логічного так і нема. Лиш підтвердження що вода справді текла з хімією", - обурюється жінка.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.09.2018 18:02