Глава УГКЦ відправив у Меморіальному сквері панахиду за загиблими Героями

news-image: Глава УГКЦ відправив у Меморіальному сквері панахиду за загиблими Героями
Сьогодні,1 червня в Івано - Франківську вшанували пам'ять загиблих борців за волю України. Спільною молитвою згадали не тільки загиблих у зоні АТО та на Майдані, а й Січових Стрільців та вояків Другої світової.

Помолитись за душі Героїв у Меморіальному сквері зібралась чимала кількість прикарпатців, серед яких – прикарпатські очільники Василь Скрипничук та Олег Гончарук. Прийшли сюди і рідні похованих тут Героїв. А відправив заупокійну панахиду Глава УГКЦ Блаженіший Святослав.

Опісля очільник греко-католицької церкви зазначив, якою важливою є жертва українських воїнів. 

«Сьогодні ми відчуваємо дуже по-особливому, що Герої не вмирають, –сказав Блаженніший Святослав. – Їхня жертва є пасхальною, а їхня смерть є живоносною, тому що дає життя наступним поколінням, стає фундаментом свободи і незалежності нашого народу і нашої держави. Нехай милостивий Господь прийме ці зернята у свої руки, і нехай він, як добрий сіяч, вклавши в них свого Духа і своє Слово, дарує нам мирне, вільне світле завтра!»

Також Глава УГКЦ окропив свяченою водою могили наших загиблих героїв і Січових Стрільців. А один із присутніх єпископів, висловив слова підтримки родинам загиблих захисників України.

Висловив співчуття рідним бійців, похованих у сквері і отець Юрій Новицький.

«Ми зібрались не тільки вшанувати загиблих жертв Великої війни, але і Героїв, що полягли за нашу незалежність та український народ. Ми щиро дякуємо жителям міста, що приходять щорічно вшанувати честь і їхню пам'ять, та висловлюємо співчуттям сім’ям, що втратили своїх рідних», - підкреслив отець Юрій.

Підкреслюють значимість заходу і пересічні мешканці міста.

«Це дуже важливий захід, враховуючи сучасні реалії нашої держави. Ніхто не міг очікувати, що настане такий час, що прийдеться знову оплакувати наших воїнів, які з гордістю боронили Україну» -   вважає франківець Сергій Шейчук.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 01.06.2015 20:02
загрузка...