Калуського грибника, який загубився два дні тому, знайшли мертвим

news-image: Калуського грибника, який загубився два дні тому, знайшли мертвим
Про це інформує управління з питань цивільного захисту ОДА.

11 вересня о 16.10 від лісників до Осмолодського ПРВ поступило повідомлення про те, що група людей в лісовому масиві в урочищі Сплаї неподалік смт. Осмолода Рожнятівського р-ну розбила табір та щоденно здійснює вихід на збір грибів у лісовому масиві.

10 вересня о 09.00 пішов від місця таборування в ліс збирати гриби та не повернувся 55-річний житель м. Калуш, який близько 10 років здійснював виїзди для збору грибів на вказаній лісовій місцевості.

Для проведення пошуково- рятувальних робіт о 16.20 виїхали рятувальники Осмолодського ПРВ (5 чол. 1 од. тех.), якими обстежено лісову місцевість в урочищі Сплаї від місця таборування до кордону з Закарпатською областю. Станом на 23.15 год. 11 вересня зниклу особу не знайдено, пошуково-рятувальні роботи призупинено.

12 вересня о 05.50 для проведення пошуково-рятувальних робіт направлено рятувальників пошуково-рятувальних відділень АРЗ СП УДСНС в області з смт. Осмолода (5 чол., 1 од. тех.) та смт. Вигода (5 чол., 1 од. тех). О 15.15 год. в ОКЦ У ДСНС в області надійшла інформація від керівника пошукових робіт про те, що близько 12.00 год. рятувальники Вигодського пошуково-рятувального відділенння, спільно з товаришами заблукалого грибника, поблизу потічка Ситний в урочищі Сплаї виявили тіло загубленого чоловіка. Станом на 00.40 13 вересня рятувальники Осмолодського ПРВ надали допомогу працівникам поліції та знесли тіло загиблого до смт. Осмолода.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.09.2018 07:26
загрузка...