Куди франківці зможуть після свят здати новорічні ялинки

news-image: Куди франківці зможуть після свят здати новорічні ялинки
Хоча новорічно-різдвяні свята ще тривають, франківці вже починають думати, куди можна подіти ялинку після святкування.

Багато хто цьогоріч придбав собі штучну красуню, або живу ялинку в горщику, яку навесні можна буде висадити в міському парку. Проте є й багато таких франківців, які традиційно придбали зрубану ялинку.

Як зауважив у коментарі Бліц-Інфо начальник Департаменту комунального господарства Михайло Смушак, залишати ялинки на будь-якому смітнику не можна.

"Якщо людина живе уприватному будинку, то вона може її використати у господарстві чи спалити у пічці. Що ж стосується мешканців багатоквартирних будників, то в Івано-Франківську затверджений порядок викидання негабаритних відходів. Ялинка також відноситься до них. Тож  франківці зобов'язані віднести новорічні деревце у пункт збору негабаритних відходів.  Це або територія АТП 0928 на Максимовича,11, або територія Автоколони 2222 на вулиці Бандери, 60. Це два місця куди можна викидати. Інших місць немає", - зауважує очільник комунального департаменту. 

За словами Смушака, Муніципальна інспекція буде щодня стежити, щоб люди не викидали ялинки у недозволених місцях.

"Порушники будуть відразу оштрафовані і штраф немалий", - попереджає головний комунальник.

Зібрані ялинки в АТП 0928 використають для опалення підприємства. Окрім того, як і минулого року ялинки передадуть підприємцю, який має тепличне господарство. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 10.01.2018 07:07