На площі Шептицького презентували вертолітну аудіо-інсталяцію

news-image: На площі Шептицького презентували вертолітну аудіо-інсталяцію
13-17 червня в Івано-Франківську проходитиме Міжнародний фестиваль актуального мистецтва "Porto Franko". В рамках фестивалю, сьогодні на площі Шептицького відкрили аудіо-візуальну інсталяцію STIMMEN.

Це варіація на культовий твір композитора Карлхайнца Штокхаузена “Helicopter Schtreichquartett”, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

До слова, Івано-Франківськ- єдине місто в Україні, яке святкує день пам'яті відомого німецького композитора. На площі Шептицького з 13 по 17 червня стоятимуть чотири напіврозкладених скелети військових радянських повітряних машин, з яких лунатимуть фрагменти препарованого голосу самого Штокгаузена.

Частина фестивалю присвячена саме цій видатній людині. Арт-директор "Porto Franko" Ілля Разумейко каже, що це одна із центральних локацій.

"Ми раді, що наш фестиваль приєднався до цього процесу. Раджу кожному прийти сюди ввечері і стати в тишині між гелікоптерами та вслухатись в голос композитора",- додає Разумейко.

За словами виконавчого директору Володимира Гайдара, є речі, які логічно не мають бути, але вони виникають, якщо правильно прикласти зусилля.
Покликання фестивалю- поєднувати непоєднювальне, оживляти те, що ніколи не звучало, до прикладу гелікоптери.

"Ми відкриваємо Франківськ по новому, слухаємо звуки, які раніше не чули. Не бійтесь творити щось нове",- наголошує організатор.

Читайте Бліц-Інфо в FacebookTelegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!

До теми: "Porto Franko": Які події варто відвідати?

Porto Franko: Як розпочався перший день фестивалю?


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.06.2018 16:29