Півтора року як об'єдані: Як живе Витвицька ОТГ?

news-image: Півтора року як об'єдані: Як живе Витвицька ОТГ?
Минуло більше року як почалось "самостійне" життя Витвицької ОТГ і вона вже демонструє чималі досягнення.

ОТГ налічує більше 6 тисяч жителів, а в її склад входять 9 населених пунктів: селище Вигодівка та села Витвиця, Кальна, Станьківці, Розточки, Слобода -Болехівська, Церківна, Липа, Лужки. Населення станом на 1 січня 2018 року - 6082 чоловік. Кореспондентка Бліц-Інфо дізналась як живе громада та чого їй вдалося досягнути після об’єднання.

За словами голови Миколи Шикора, бюджет Витвицької сільської ради ОТГ на 2018 рік складає  37 мільйонів 874 тисячі 200 гривень. 

 "Першим ділом ми провели будівельні роботи адміністративного будинку. Вони почались ще наприкінці жовтня 2017 в холодний період, але нам вдалося зробити заплановану роботу: зняти верх, зробити утеплення фундаменту та домурувати. Наша сілька рада вже в гарному вигляді. Цього року ми зробимо фасад, всі матеріали на даний день - закуплені .Також плануємо на першому поверсі адміністративного будинку зробити ЦНАП",- ділиться очільник громади.

Другим кроком стала реконструкція системи опалення та водопостачання Будинку культури та адмінприміщення. На це було виділено кошти у розмірі 803,0 тис.грн. Шикор каже, що наступний сезон буде вже опалювальним. Також зробили опалення у ЗОШ 1-3 ступенів та одному дитячому садочку у с.Витвиця, утеплили фасад в Церківнянській ЗОШ 1-3 ступенів.

В результаті об'єднання, спільно з Болехівським держлісгоспом, проведено акцію "Посади дерево", під час якої висадили 280 дерев та кущів.

"За допомогою Витвицького лісництва ми замінили дерев'яний настил моста через р. Росточка в с. Витвиця. Ще, разом з Церківнянським лісництвом , змінили дерев'яний настил лавки через р. Лужанка, що з'єднює села Станківці та Церківна"- розповідає голова ОТГ.

Крім того, бюджет громади розрахований на навчальні заклади. На покращення матеріально - технічної бази шкіл виділено 635 тис.грн. Зокрема, 15 жовтня 2017 року в с. Станківці відкрили нове приміщення Станківецького НВК "Загальноосвітня школа 1 ст.- дошкільний навчальний заклад " ім. В Дорошенка. До слова, громада налічує 10 навчальних закладів: 3 НВК, 2 садочки та 5 шкіл. Загалом у школах здобувають знання 676 дітей. Найменше в селі Липа - 6 учнів, найбільше у с. Витвиця -190.

Як каже Шикор, до управління екології та природних ресурсів подано 4 екологічних запити про виділення коштів на суму 9160,0 тис. грн. Рішенням обласної ради 16 лютого було виділено 2,6 млн на закупівлю спецтехніки: трактора, причіпа та дерево - подрібнючої установки.

Протягом 2017 року подано 26 проектів по різних напрямках. Витвицька с/р ОТГ стала переможцем у 8 - му обласному конкурсі і по двох проектах: - облаштування території для встановлення туристичних наметових таборів у рамках обласного націонал- патріотичного свята "Яворина" , інших - патріотичних заходів в урощичі "Розтока". -Створення дитячого туристичного притулку "Яворина" у селі Липа.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 26.04.2018 20:05