Прикарпатець очолив поліцію Хмельниччини

news-image: Прикарпатець очолив поліцію Хмельниччини
На Хмельниччині сьогодні, 18 вересня представили нового начальника поліції Василя Віконського, який донедавна був заступником керівника прикарпатської поліції.

Представив нового очільника поліції Хмельниччини Василя Віконського Голова Національної поліції Сергій Князєв, пише Депо. Хмельницький. На представлення завітав також уже екс-очільник подільських правоохоронців Микола Семенишин, який віднедавна очолює поліцію Донеччини. До слова, раніше Семанишин також працював на Прикарпатті.

36-річний полковник Василь Віконський, якого голова Нацполіції Сергій Князєв назвав "бойовим офіцером", до цього був заступником начальника головного управління Нацполіції Івано-Франківської області.

Новопризначений керівник, свого часу рухався посадами на Прикарпатті при Миколі Семенишину, який тоді очолював УМВС Івано-Франківської області.

Василь Віконський пропрацював у силовому блоці 14 років: з 15 березня 2003 року був призначений працівником міліції роти особливого призначення "Беркут". У спецпідрозділі "Беркут" працював на різних посадах - від старшого сержанта аж до капітана. З березня 2014 року став заступником командира роти у "Беркуті".

Згодом очолив роту міліції особливого призначення.

31 грудня 2014 року Василь Віконський його обіймав посаду заступника начальника УМВС з громадської безпеки. З листопада 2015 року - заступник начальника поліції ГУ НП в Івано-Франківській області.

За інформацією прикарпатських ЗМІ, під час переатестації, в процесі реформи міліції у поліцію, атестаційна комісія визнала, що Василь Віконський "підлягає звільненню" із правоохоронних органів за невідповідність займаній посаді.

Однак, через суд він довів, що має право працювати в оновленій поліції. На початку листопада минулого року суд виніс постанову, у якій скасував рішення Центральної атестаційної комісії. Таким чином, залишивши Віконського на займаній посаді.

Згодом неодноразово бував у відрядженнях у районі проведення АТО.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.09.2017 11:53