Прикарпатські школи отримали 17 нових автобусів

news-image: Прикарпатські школи отримали 17 нових автобусів
Сім районів та вісім об’єднаних територіальних громад області отримали новенькі шкільні автобуси.

Ключі від транспорту для учнів сьогодні, 10 липня на площі перед адмінбудинком урочисто вручили представникам шкіл очільники Прикарпаття, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Директор Довгополівської школи Дмитро Кіцмак розповідає, що до цього часу дітей 12 років возили на старенькій «Газелі». Відтак водію приходилось робити два рейси в одну сторону, щоб довезти до школи всіх дітей.

«Автобус має гарний вигляд, комфортабельний. У нас в районі є багато автобусів такої марки, однак наш – найкращий», - зазначає він.

Голова обласної ради Олександр Сич зауважив, що автобуси – ще один крок до удосконалення освітньої системи.

«На жаль у нас залишається багато проблем з тим, аби діти мали безперешкодний і комфортний доступ до освітніх закладів. Ми накриваємо майже всі райони, а в тих районах, що не підпадають сьогодні у них немає таких проблем. Дай Боже, аби вони гарно служили нашим закладам. Я поспілкувався з водіями і вони кажуть, що є деякі недосконалості – проблемна система електропостачання, важко втискається щеплення. Як на мене – за вузеньке сидіння, але це бюджетний варіант», - акцентував голова облради.

Олександр Сич зазначив, що автобуси поступають у райони з урахуванням пропозицій депутатів, адже вони як найкраще знають проблеми.

Загалом Богородчанський, Верховинський, Галицький, Надвірнянський та Снятинський райони отримали по одному автобусу, Рогатинський та Тисменицький – по два.

Також по одному автобусу отримали Брошнів-Осадська, Витвицька, Дзвиняцька, Делятинська, Заболотівська, П'ядицька, Тлумацька та Яблунівська об'єднані територіальні громади.

За словами директора департаменту освіти та науки Віктора Кімаковича, вартість одного автобуса 1 мільйон 836 тисяч гривень.

«На сьогоднішні ми маємо на Прикарпатті 13 тисяч учнів і 3 тисячі педагогічних працівників, які потребують довозу до школи», - розповів чиновник.

За словами голови ОДА Олега Гончарука, для 100% забезпеченості учнів потрібно близько 74 автобусів, ще близько 60 потребують заміни. 

«Цього року маємо 17 нових автобусів. Основне – що вони набагато кращі за старі ПАЗи. Вже зараз учні зможуть їздити в табори на нових автобусах»,- додав голова ОДА.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 10.07.2018 12:11