Сесія Івано-Франківської облради: До зали прийшли активісти та бійці АТО

news-image: Сесія Івано-Франківської облради: До зали прийшли активісти та бійці АТО
Сьогодні, 30 червня, в Івано-Франківську розпочалась чергова сесія обласної ради. На порядку денному близько 70 питань.

Слід зауважити, сьогодні на засідання прийшли активісти з різних організацій. Зокрема, націоналістичні організації прийшли підтримати звернення щодо врегулювання економічної та соціально-політичної ситуації в Україні, ініціатором якої є фракція «Свободи» в облраді. Також бійці АТО з Яремчанщини прийшли висловити протест проти надання ділянки надр для видобутку нафти для фірми «ПАРІ» через її причетність до регіонала Злочевського.

На початку засідання голова обласної ради Олександр Сич зауважив, що сьогодні під стіни адмінбудинку прийшли активісти на підтримку звернень облради до центральної влади. Тож аби вони були в курсі, що відбувається в залі, сесію транслюватимуть і на вулиці.

Також Олександр Сич зазначив, що сьогодні 76-річниця з проголошення Українськими національними зборами відновлення української незалежності, яка відбулось 30 червня  1941 року  у Льовіві.

«Це один із важливих етапів українського державотворення, без якого б не було сучасної України. Прошу вшанувати оплесками. Також 30 червня виповнюється 110 років з дня народження українського політичного діяча, командира УПА Романа Шухевича. Прошу вшанувати хвилиною мовчання» - звернувся до присутніх голова облради.

Опісля перейшли до вручення відзнак та посвідчень бійців АТО прикарпатським добровольцям. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 30.06.2017 11:15