У франківському видавництві вийшло одразу 4 книжки зі спогадами діячів ЗУНР

news-image: У франківському видавництві вийшло одразу 4 книжки зі спогадами діячів ЗУНР
На 4 нових книжки поповнилась серія "Звитяжці" зі спогадами видатних діячів ЗУНРу, яка побачила світ у франківському видавнитві "Лілея-НВ".

Мова йде про історичну працю уродженця начального команданта Галицької Армії Михайла Омеляновича-Павленка «Українсько-польська війна 1918–1919», "Спогади" українського полководця, командувача Галицької армії, генерала-чотаря Мирона Тарнавського,  збірку статей і споминів видатного українського морського офіцера Святослава Шрамченка "Свято українського моря" та «Причинки до історії Української революції» Євгена Коновальця.

Як зазначають у видавництві, серію підготували до 100-річчя створення Західно-Української Народної Республіки, інформує кореспондентка Бліц-Інфо. Наразі вона нараховує 5 книжок наразі  нараховує 5 книжок.

У першому виданні історико-мемуарної серії «Звитяжці» вміщено раритетну працю «Великий зрив» (1931), яку написав уродженець Тисмениці, випусник Станиславівської гімназії, визначний український громадсько-політичний і державний діяч, адвокат і публіцист, у 1918–1919 рр. голова уряду ЗУНР Кость Левицький 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.09.2018 22:22
загрузка...