В Івано-Франківську стартувала обласна депутатська спартакіада

news-image: В Івано-Франківську стартувала обласна депутатська спартакіада
Сьогодні, 21 квітня стартувала VIІ обласна спартакіада між командою депутатів обласної ради, збірними командами, сформованими з депутатів місцевих рад районів і міст обласного значення.

Депутати змагаються у п'яти видах спорту: футзал, шахи, настільний теніс, волейбол та шашки. Після представлення всіх 16 команд, прозвучав гімн України та минулорічні переможці підняли прапор, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Опісля з привітальним словом до учасників змагань звернувся голова обласної ради Олександр Сич.

«У нас є завдання сформувати хорошу команду, яка достойно виступить на Всеукраїнській спартакіаді, адже збірна команда обласної ради завжди займає там лідируючі місця. Ми тут для того, щоб пропагувати здоровий спосіб життя. Ми постійно дебатуємо на наших сесіях обласної ради, районних, міських, що бракує грошей на охорону здоров’я. тТож ми завжди говоримо одне й те саме – краще ніж виділяти величезні кошти на те, щоб поправити втрачене здоров’я – його треба оберігати.  Ми сьогодні тут на цьому майданчику, щоб власною поведінкою та спортивним завзяттям показати – ми пропагуємо здоровий спосіб життя», - зазначив Олександр Сич.

Голова обласної ради зауважив, що пропонуватиме депутатам відзначити переможців грошовими призами, які вони зможуть витратити для удосконалення спортивної структури району. Зокрема, перше місце – 600 тисяч гривень, друге місце – 500 тисяч та 3 – 400 тисяч гривень. Це за його словами, додасть додаткового стимулу командам.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.04.2018 12:46