В Косові термінового продають ВХО "Гуцульщина"

news-image: В Косові термінового продають ВХО "Гуцульщина"
Власники виставили на продаж комплекс з 11-ти будівель неподалік центру Косова з великою прилеглою територією, садом та озером.

Про це в мережі повідомив міський голова Косова Юрій Плосконос, інформує Бліц-Інфо.

"Наведення порядку в юридичних питаннях, зокрема в сфері земельних відносин, призвело до того, що власники кількох приватизованих за безцінь підприємств, які десятки років чекають вигідної пропозиції, щоб продати їх, почали задумуватись, а дехто і приступив до пошуку покупців", - повідомив мер Косова.

За словами Юрія Плосконоса, в судовому порядку міська рада змусила власників Сирзаводу сплатити біля 50 тис. за втрачену вигоду для громади за останні 3 роки. Крім того, власники нарешті заключили договір оренди на земельну ділянку, за яку не платили ні копійки з 2008 року. А згідно цього договору вони змушені будуть платити за землю біля 100 тис. гривень в рік. Аналогічна ситуація по Ринку де власники тепер будуть платити біля 50 тис. гривень в рік.

"Власники ВХО Гуцульщини,так розумію, не стали очікувати повістки в суд і вирішили продати підприємство. Тобто, підхід команди міської ради, підхід більшості депутатів у подібних випадках наступний: отримали у власність підприємство - працюйте. Не хочете працювати - змусимо високими ставками оренди за землю або почати працювати, або продати тим, хто хоче. Тримати руїни в центрі міста і чекати спокусливої пропозиції - досить. Як тільки почнеться робота на підприємстві - ставки змінимо до мінімальних, розвивайтесь на здоров"я, платіть податки,створюйте робочі місця", - написав мер.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 07.05.2018 08:55