Віднині на прикарпатських "шумахерів" полюють патрульні з радаром TruCAM

news-image: Віднині на прикарпатських "шумахерів" полюють патрульні з радаром TruCAM
З понеділка, 8 жовтня патрульна поліція Івано-Франківської області почала використовувати прилад для вимірювання швидкості "TRUCAM".

Сьогодні для франківських журналістів показали, як він працює. Оскільки такий пристрій в області є один, то для презентації вибрали село Старі Кривотули, що на трасі Н-10, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

За словами керівника патрульної поліції в Івано-Франківській області Олег Костенко зауважує, що перший тиждень патрульні працюватимуть з приладом тільки у тестовому режимі, без притягнення водіїв до відповідальності.

"Ми проводимо тільки профілактику, зупиняємо водіїв, акцентуємо їхню увагу на дозволені швидкості. А вже через тиждень порушники будуть притягуватися до адміністративної відповідальності, яка передбачена чинним законодавством", - каже керівник патрульних.

Костенко зазначає, що в подальшому за перевищення швидкості більш як на 20 км/год - для водіїв передбачений штраф у розмірі 255 гривень (ч.1), перевищення швидкості більш як на 50 км/год - штраф 510 гривень (ч.3).

"Наразі нам виданий тільки один пристрій. Його використовуватимуть тільки на трасі Н-10. Водіїв про використання патрульними такого пристрою попереджатимуть дорожні знаки. Їх встановлять найближчими днями", - акцентує Костенко.

Водій Дмитро Білейчук, який порушив виправдовується, що дорога була вільною.

"Я за поворотом перед селом насправді почав знижувати швидкість. Але чому не їхати швидко якщо дорога вільна?", - зауважує водій.

Читайте Бліц-Інфо в Facebook, Telegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 08.10.2018 12:26