Вони загинули, щоб ми тут жили мирно: У Франківську відкрили пам'ятні дошки Андрію Прошаку та Сергію Харенку

news-image: Вони загинули, щоб ми тут жили мирно: У Франківську відкрили пам'ятні дошки Андрію Прошаку та Сергію Харенку
Сьогодні, 14 квітня на фасаді загальноосвітньої школи № 24 урочисто відкрили та освятили анотаційні дошки випускникам школи, загиблим у зоні проведення АТО героям – Андрію Прошаку та Сергію Харенку.

На шкільному повір'ї зібралися всі учні, вчителі, друзі та побратими загиблих воїнів. Зі сльозами на очах матері Андрія та Сергія зняли біле полотно з пам'ятних дощок їхнім дітям і поцілували портрети. Після цього священик освятив пам'ятну стіну.

Найменші школярі поклали до анотаційних дощок свічки пам'яті та квіти, а потім випустили у небо білі кульки.

Хоча вже пройшов рік від часу загибелі героїв, їхні матері досі не можуть повірити , що улюблені синочки вже ніколи не прийдуть додому.

"Мій Андрійко дуже любив спортивний одяг і я тепер коли іду по вулиці, вдивляюся у кожного юнака  у спортивному та не можу повірити, що мій синочок вже не прийде додому", - зізнається зі сльозами на очах мати Андрія Прошака. 

"Я щодня плачу за своєю дитиною, здається з ним завершилося моє життя. Дякую всім за співчуття нашій родині", - каже мати Сергія Харенка.

Нагадаємо, Андрій Прошак – сержант, стрілець помічник гранатометника 128-ї окремої гвардійської гірсько-піхотної бригади. Загинув поблизу міста Дебальцеве Донецької області під час евакуації поранених. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Сергій Харенко – зв`язківець військової частини В-2604. Загинув у селищі Мирне Донецької області від вогнепального поранення не сумісного з життям.

Відкриття пам`ятних дощок відбувається в рамках реалізації міської програми "Івано-Франківськ - місто героїв".


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.04.2016 16:27
загрузка...