Ями по коліна: На Бородчанщині люди перекрили дорогу з вимогою її ремонту

news-image: Ями по коліна: На Бородчанщині люди перекрили дорогу з вимогою її ремонту
Сьогодні, 11 жовтня в селищі Солотвин, що в Богородчанському районі люди перекрили дорогу з вимогою відремонтувати її.

Це дорога районного значення йде через Солотвин, Монастирчани, Жураки, Старуню та веде Надвірну, інформує кореспондентка Бліц-Інфо з місця події. За словами місцевих, дорогу не ремонтували з 2009 року. 

"Деякі автобусні рейси взагалі відмінили. Дорослі не мають чим добратися на роботу, а студенти на навчання. Ми теж люди і українці, але нашому терпіння увірвався терпець. Ми не маємо чим доїхати на роботу, хіба велосипедами. Скільки можна ще терпіти?" - зауважує протестувальниця Марія.

Депутат селищної ради Сергій Смирнов каже, що неодноразово звертались до влади з проханням хоча б підлатати шлях, втім отримували лише обіцянки. Відтак, вирішили піти радикальним методом і влаштувати таку протестну акцію.

"Страйкуємо на вулиці Шевченка, бо раніше її половину доробили, а решту так і лишилось. Цією дорогою відмовляються їхати буси, бо проїзду просто нема. Ми писали звернення і в район, і в область. Кажуть, що нема грошей. Але ж гроші були, як починали ремонт. Люди приходять до мене зі скаргами, питають коли вже буде дорога, а я не знаю, що відповісти. За акцію ми попереджали, але нас не чують", - каже депутат.

Водій Ігор скаржитися, що ями в окремих місцях по коліна.

"У районі можна сказати дороги немає. Лиш у центрі Солотвини відремонтувати частину", - каже водій.

Очільниця Солотвина Наталя Тютюнник зазначає, що ситуація з дорогами у селищі така як і всюди - коштів на ремонт не вистачає. 

Через декілька хвилин перекриття з обох сторін утворилася пробки. Деякі водії розвертаєються та їдуть через Жураки. Хтось конфліктує з протестувальниками. Втім, солотвинці не здаються. 

За словами протестувальників, якщо їх не почують у владних кабінетах, то наступного тижня вони перекриють дорогу на Гуту та Раковець.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 11.10.2018 11:15
загрузка...